فهرست

با هدف معرفی جشنواره کتابخوانی رضوی انجام شد؛

حضور کتابدار کتابخانه آشیخ محمدعلی صانعی در مدارس شهر نیک‌آباد

مریم حسین پور کتابدار کتابخانه آشیخ محمدعلی صانعی نیک آباد در مدارس فاطمیه و بنت الهدی جهت دعوت دانش آموزان به جشنواره کتابخوانی رضوی حضور یافت.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان اصفهان، مريم حسين پور كتابدار كتابخانه آشيخ محمدي علي صانعي نيك آباد در مدارس شهر جهت دعوت دانش آموزان به جشنواره رضوي حضور يافت.
وی در طي نشستي در مدرسه فاطميه (مقطع متوسطه اول) و بنت الهدي (مقطع ابتدايي) همراه با مقدمه‌اي در مورد اهميت كتابخواني، جشنواره كتابخواني رضوي را به دانش آموزان معرفي نمود و ايشان را به شركت در جشنواره دعوت كرد.
همچنين با توجه به درخواست هاي نوجوانان در روزهاي گذشته در مورد برنامه هاي اوقات فراغت تابستانه، از آنها خواسته شد كلاس ها و كارگاه هاي مورد علاقه و نياز  خود را به صورت تلفني يا حضوري به اطلاع كتابخانه برسانند و از دانش آموزان توانمند در زمينه هاي هنري، علمي، فني و... دعوت به عمل آمد تا با همراهي كتابخانه، مهارت خود را با ديگر دوستان و همسالان خود به صورت برگزاري كارگاهي به اشتراك بگذارند.
در پايان نشست، راه هاي ارتباطي دانش آموزان با كتابخانه و صفحات مجازي فعال به آنها معرفي شد و پوسترهاي معرفي جشنواره در پانل پرورشي مدرسه نصب شد.


نسخه قابل چاپ