فهرست

به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نایین؛

رنگ و بوی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در کتابخانه نایین پیچید

به همت اداره کتابخانه‌های شهرستان نایین و با همکاری واحد فرهنگی سپاه این شهرستان اعضای علاقه‌مند در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان، همزمان با برگزاری سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، به همت اداره کتابخانه‌های شهرستان نایین و با همکاری واحد فرهنگی سپاه این شهرستان، اعضای کتابخانه و علاقه‌مندان به شرکت در این نمایشگاه، در تور یک‌روزه‌ای که به صورت رایگان برگزارشد، شرکت کردند.
یعقوب محمدی، رئیس اداره کتابخانه‌های شهرستان نایین ضمن اظهار خرسندی از تشریک مساعی نهادهای فرهنگی و سازمان‌های مختلف در بخش فرهنگ، این مسئله ‌را نقطه قوت بزرگی برشمرد و گفت: برایند این همکاری‌ها بسیار مثبت است و در درازمدت باعث بهره‌وری بیشتر هر دو نهاد فرهنگی خواهد بود.
وی در ادامه به اهدای کتاب‌های ارزشمند در اثنای روزهای نمایشگاه به کتابخانه اشاره کرد و گفت: تعداد 30 جلد کتاب، به ارزش 50 میلیون ریال توسط فرشته رضایی، مسئول کتابخانه نایین و تعداد 15 جلد کتاب به ارزش 20 میلیون ریال توسط معصومه عابدی، استاد دانشگاه و عضو فعال کتابخانه نایین به این کتابخانه اهدا شد.
نسخه قابل چاپ