فهرست

شهرستان شاهين شهر و ميمه


در سالگرد شهادت حاج‌قاسم سليماني صورت گرفت؛ تجليل از مسئول كتابخانه عمومي شهيد دستغيب شاهين‌شهر و نويسنده كتاب عمو قاسم قهرمان در مراسم سه شنبه‌هاي مقاومت كه به مناسبت يادبود سالگرد شهادت حاج‌قاسم سليماني و در مصلاي نماز جمعه شاهين‌شهر برگزار شد، از مريم كيان‌ارثي، مسئول كتابخانه شهيد دستغيب شاهين‌شهر تجليل شد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي استان اصفهان، همزمان با سالگرد شهادت سردار دلها، حاج‌قاسم سليماني، از مريم كيان‌ارثي نويسنده كتاب «عمو قاسم قهرمان» از مجموعه داستانهاي قهرمانان سرزمين من، با حضور مسئولين شهرستان شاهين‌شهر‌و‌ميمه تجليل شد.
اين مراسم ميزبان سردار سرتيپ پاسدار قدرت اله شاهوردي همرزم شهيد حاج‌قاسم سليماني در جبهه مقاومت بود و با حضور ميهماناني چون شهردار و اعضاي شوراي‌شهر شاهين‌شهر ، فرماندار، معاونين فرماندار ، رئيس شوراي شهرستان ، ائمه جمعه و جمعي از فرماندهان سپاه ناحيه مقاومت بسيج و برخي ديگر از مسئولين و مديران شهرستان شاهين‌شهر‌و‌ميمه برگزار شد .
مريم كيان‌ارثي اين اثر را مروري بر ساده‌زيستي سردار دلها به زبان كودكانه دانست و از آن به عنوان يكي از بهترين شيوه هاي جهاد تبيين در حقيقت زنده نگه داشتن ياد شهدا برشمرد و اين كتاب را تقديم به خانواده‌هاي مدافعان حريم‌ و ‌حرم در كشور كرد.
در بخشي از اين لوح آمده است: «سپاس و ستايش خداوند قادر متعال را كه نظم عالم هستي بر پايه تدبير اوست. سلام و صلوات خدا و فرشتگانش بر خاتم پيامبران (ص) كه آسمان و زمين و آنچه در آن است به بهانه او آفريده شد و سلام بر خاندان پاكش .
ما وارث رسالتي هستيم كه خون هزاران شهيد در راستاي تحقق آن بر زمين جاري گشته ، همانان كه بر گلدسته‌هاي عشق ، اذان شهادت سر‌داده و در مسير الهي ، باب جنت بر روي آن گشوده شد.
ليكن به مصداق « من لم يشكرالمنعم من المخلوقين لم يشكر الله عزوجل» بدين وسيله از تلاش‌ها و فعاليت‌هاي خالصانه شما در ترويج مكتب ايثار و شهادت به ويژه نشر كتاب « عمو قاسم قهرمان» براي كودكان كمال تشكر را داريم.
اميد است با استعانت از درگاه احديت در ظل توجهات خاصه حضرت بقية الله الاعظم (عج) و تحت زعامت ولي امر مسلمين حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي بيش از پيش در پيشبرد اهداف عالي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران موفق و مؤيد باشيد.»