فهرست

شهرستان شاهين شهر و ميمه

به مناسبت فرارسیدن هفته ملی کودک؛ رونمایی از کتاب «مجموعه داستان‌های مک موشی و بلر خرگوشی» در کتابخانه عمومی شهید دستغیب شاهین شهر برگزار شد در حاشیه بازدید سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی اصفهان، از کتاب «مجموعه داستان‌های مک موشی و بلر خرگوشی» با موضوع آسیب‌های اجتماعی شبکه‌های مجازی و بازی‌های اینترنتی و اثرات مضر اجتماعی آن، نوشته مریم کیان ارثی، مسئول کتابخانه عمومی شهید دستغیب شاهین‌شهر رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومي اداره کل كتابخانه‌هاي عمومي استان اصفهان، در حاشیه بازدید حجت الاسلام و المسلمین معتمدی سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی اصفهان، از کتاب «مجموعه داستان‌های مک موشی و بلر خرگوشی» با موضوع آسیب‌های اجتماعی شبکه‌های مجازی و بازی‌های اینترنتی و اثرات مضر اجتماعی آن، نوشته مریم کیان ارثی، مسئول کتابخانه عمومی شهید دستغیب شاهین‌شهر رونمایی شد.
مریم کیان ارثی، نویسنده اثر در ابتدای این نشست گفت: وجه آموزشی و آگاهی بخشی در استفاده مناسب و هدفمند از گوشی موبایل به عنوان بر‌وز‌ترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ بشر که تقریبا تمامی اقشار جامعه به آن دسترسی دارند و از منافع و مزایای آن بهره مند هستند از امتیازات این کتاب می‌باشد.
وی افزود: این ابزار در کنار تمامی خدمات خود، می‌تواند سر منشا مشکلات و چالش‌هایی برای افراد به ویژه کودکان بشود و در دراز مدت می‌توان اثرات مخربی در شخصیت سازی اجتماعی آنان داشته، که با شناسایی این آسیب‌ها و نحوه مدیریت استفاده از آن می‌توان از خطراتش جلوگیری کرد.
گفتنی است، حجت الاسلام معتمدی نیز در این آیین، ضمن استقبال و حمایت از نشر اینگونه کتاب‌ها با هدف آشنایی با معضلات و آسیب‌های روحی و روانی ابزارهای تکنولوژی به اهمیت نگارش متون مناسب برای کودکان و نقش موثر آن برای کودکان و خانواده‌های آنان اشاره کرد.

 
کلمات کليدي
رونمایی کتاب